Decostone HAKKIMIZDA

1994 yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız birçok başarılı projeye imza atmıştır. 2007 yılında tecrübe ve birikimle, DECOSİL Markası ile EPS&XPS dış cephe ısı yalıtım levhası ve iç-dış cephe süslemeleri imalatına başlamıştır.

Sizlerden aldığı güç ile 2009 yılında yeni yatırımı olan DECOSTONE markası ile yapı kimyasalları imalatına girmiştir. Türkiye geneline ürünlerini, müşterilerine bayi yolu ile ulaştıran firmamız kısa zamanda aranan marka haline gelmiştir. Kaliteden ödün vermeyen firmamız her yıl yeni teknolojik ekipmanlarla son model makine ve eğitimli personeli ile kalitesini yükseltmiştir.

İnşaat sektörünün temel taşları sayılan, ISI YALITIMI, SU YALITIMI ve ISLAK ZEMİN ürünleri ile kaliteyi ön planda tutarak üretimini tam otomatik makinelerle yapmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetine odaklı olarak, ürünlerimizi AR-GE çalışmaları ile geliştirerek sektöre, devamlı yüksek kaliteli ürünler ve yenilikler katmak çabasındadır.

Yaşam standartlarına önem veren firmamız, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2008, TSE – TSEK – CE standart belgelerine ve İZODER üyeliğine sahiptir. İstanbul başta olmak üzere, tüm yurt çapında geniş bir bayii ağına sahip olan firmamız, bayilerini iş ortağı olarak görmektedir. Firmamız fuarlar ve çeşitli seminerlere katılarak kalitemizi yeni iş ortaklarımıza duyurmaktadır. Amacımız, güler yüzlü personelimiz, hızlı servisimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile yakalamış olduğumuz bu başarıyı siz değerli iş ortaklarımızla devam ettirmektir.
. . . DECOSTONE AİLESİ

DECOSTONE YAPI KİMYASALLARI KALİTE POLİTİKASI:

DECOSTONE Yapı Kimyasalları olarak, müşteri istek ve beklentilerini eğitimli ve tecrübeli personelimiz, teknolojik altyapımız ve genişleyen ürün yelpazemiz ile zamanında ve beklentilerin üzerinde karşılamak, kurmuş olduğumuz yönetim sistemimizi ve alt yapımızı sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini ve gelişimi sürekli kılmak kalite politikamızdır.

SERTİFİKALARIMIZı görmek için bu linke tıklayınız